KURUMSAL


HAKKIMIZDA

2008 yılında kurulan Ecofrigo, Ankara’da kurulu modern tesislerinde dünya standartlarına uygun frigorifik, insüle  kamyon ve yarı römork üst yapıları üretmektedir. Taşımacılık sektörüne yeni ve farklı standartlarda ürettiği kasalarla sağlam, hafif, estetik ve ekonomik normlarıyla en kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmiş olan Ecofrigo bir MOPAS kuruluşudur. Kaliteden ödün vermeyen anlayışı, modern dizaynı, yeniliklere açık tarzı, genç, dinamik ve uzman kadrosu ile en iyi hizmeti vererek sektörün standartlarını sürekli yükseltip her zaman lider olmayı hedeflemektedir. %100 müşteri memnuniyeti ilkesiyle üretim yapan Ecofrigo, gerek yurtiçi gerekse yurt dışındaki müşterilerine yerinde hizmet verebilmek için bayi ağını günden güne genişletmektedir. Ecofrigo kamyon kasaları, düz panel yüzeyi, alüminyum kapı çerçeveleri, ithal menteşeleri ve diğer aksesuarlarıyla fonksiyonel olduğu kadar, estetik ve şık bir görünüme sahiptir. Pres altında enjeksiyon teknolojisi ile uygulanan poliüretan, kendi yapışma özelliğiyle yapışır. Ayrıca duvar-duvar, duvar-tavan, duvar-zemin birleşimlerinde kullanılan makroplast yapıştırıcının etkisiyle birleşim yüzeyleri daha sağlam ve uzun ömürlüdür. Zemin panelleri, kullanılan huş (birch) ağacından imal, ithal plywood ve pres altında enjeksiyon teknolojisi sayesinde dış etkenlere karşı dayanıklı, fazla yük taşımaya elverişli ve ısı köprüsü oluşturmaz yapıdadır.

 • Misyon

  Faaliyet bölgemizde en çok arzu edilen markamızla en yüksek müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
  Fonksiyonel yenilikleri olan yüksek kaliteli ürünler üreterek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmaktır. En rekabetçi ve yüksek kaliteli teknik destek ile hizmet vermektir.
  Türkiye ve dünyadaki ticari ortaklarımız ve tedarikçilerimizin başarıya ulaşmaları için adil ve uzun vadeli işbirlikler oluşturmak ve yol göstermektir.
  Ortaklarımıza olduğu kadar müşterilerimize ve çalışanlarımıza da uzun vadeli değer yaratmak ve bu sayede karlı büyümeyi sağlamaktır.
  Topluma ve çevreye karşı sorumluluğumuzun bilinciyle hareket etmektir.
  Markamız temel değerimizdir, onun kendi konumlarında ‘ilk tercih edilen’ olması için çalışmaktır.
  Hedeflerimize yüksek motivitasyona sahip, takım ruhu taşıyan ve donanımlı çalışanlarla ulaşabilmektir.

 • Vizyon

  Müşterilerin, bayilerin, tedarikçilerin ve çalışanların ilk tercihi olmaktır.

 • Belgelerimiz

  Kalite standartlarımız hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için belgelerimizi inceleyebilirsiniz.

Drone Toplu